Stylizacja oprawy oka

Zabiegi pielęgnacji brwi i rzęs

APLIKACJA RZĘS 1:1

Klasyczna metoda stylizacji rzęs, która polega na doklejeniu do jednej rzęsy naturalnej jednej bardzo lekkiej rzęsy syntetycznej. Idealna aplikacja dla osób ceniących sobie naturalność i efekt mocniej wytuszowanych rzęs.

APLIKACJA RZĘS 2:1 (2D)

Metoda 2D polega na doklejeniu dwóch lekkich, delikatnych rzęs syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej. Efekt zagęszczonych rzęs, dzięki którym spojrzenie nabiera głębi i zmysłowości. Spektakularne i pięknie pogrubione rzęsy podkreślą i uwydatnią twoje piękne oczy.

APLIKACJA RZĘS 3:1 (3D)

Metoda 3D polega na doklejeniu trzech lekkich, delikatnych rzęs syntetycznych do jednej naturalnej rzęsy. W rezultacie uzyskujemy piękne i kobiece spojrzenie. Aplikowane rzęsy są niesamowicie lekkie i miękkie, w związku z czym nie odczuwamy dyskomfortu podczas ich noszenia. Efektem jest otwarte oko, delikatna objętość i zmysłowe spojrzenie.

LIFTING, BOTOKS I KOLORYZACJA RZĘS

Zabieg, którego głównym celem jest podkręcenie i uniesienie ku górze rzęs naturalnych. Dodatkowo rzęsy po zabiegu są dogłębnie odżywione i nawilżone. Aplikowane na rzęsy profesjonalne preparaty nadadzą im sprężystości oraz połysku. Ponadto rzęsy poddane są również koloryzacji, aby nie było potrzeby ich tuszowania. Efekt utrzymuje się przez około 8-10 tygodni!

BROW SPA

Innowacyjny zabieg stylizacji oraz pielęgnacji brwi, z wykorzystaniem naturalnych i odżywczych produktów. Zabieg polega przede wszystkim na wyznaczeniu idealnego kształtu metodą mapowania brwi (ang. brow mapping) oraz koloryzacji przy użyciu henny PUDROWEJ. Podczas Brow SPA wykonujemy wygładzający peeling skóry, który odpowiednio przygotuje ją do dalszych etapów zabiegu. Następnie wykonujemy geometrię brwi, wyznaczając ich odpowiedni kształt. Koloryzacja henną pudrową pozwoli w pełni zamaskować ubytki w brwiach. Zabieg wieńczymy odpowiednim olejowaniem oraz regulacją. Trwałość henny pudrowej na skórze wynosi ok 2 tygodnie, natomiast na włoskach może utrzymywać się nawet ponad miesiąc.
© Instytut Kosmetologii D&A. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk