Manicure i pielęgnacja dłoni

Piękne i zadbane paznokcie

MANICURE BIOLOGICZNY

Manicure biologiczny to odmiana manicure, w której nie wykorzystujemy metalowych narzędzi (np. cążek, frezów) . Podczas zabiegu nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i długość. Nie wycinamy skórek, natomiast zmiękczamy i delikatnie odsuwamy je patyczkiem z drzewa różanego/pomarańczowego. Dłonie poddajemy kąpieli oraz wykonujemy odżywczy peeling dłoni, który dokładnie złuszczy martwy naskórek i pozostawi skórę gładką. Po eksfoliacji skóra znacznie lepiej będzie mogła wchłonąć składniki aktywne aplikowanych później preparatów.

Efekty zabiegu: kształtne, opiłowane paznokcie, zmiękczony naskórek, usunięty martwy naskórek, zadbane skórki, gładka, nawilżona i odżywiona skóra dłoni, regeneracja paznokci.

* zabieg nie obejmuje malowania paznokci lakierami kolorowymi

MANICURE KLASYCZNY

Podstawowy manicure, podczas którego nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i długość. Skórki zmiękczamy, delikatnie odsuwamy i wycinamy za pomocą metalowych narzędzi. Dłonie poddajemy relaksującej kąpieli. Na koniec zabiegu aplikujemy preparaty, które zadbają o Wasze dłonie i paznokcie.

Efekty zabiegu: kształtne, opiłowane paznokcie, zmiękczony naskórek, zadbane skórki, nawilżona skóra dłoni, regeneracja paznokci.

* zabieg nie obejmuje malowania paznokci lakierami kolorowymi

MANICURE FREZARKOWY

Rodzaj manicure wykonywany najczęściej, jako doskonałe przygotowanie płytki pod aplikację lakierów kolorowych, hybrydowych, tytanowych itp. Charakteryzuje się przede wszystkim użyciem urządzenia jakim jest frezarka. Podczas zabiegu nadajemy paznokciom odpowiedni kształt oraz długość, skórki delikatnie odsuwamy, wycinamy (jeśli jest taka potrzeba) i opracowujemy frezami. Na koniec zabiegu aplikujemy preparaty, które zadbają o Wasze dłonie i paznokcie.

Efekty zabiegu: kształtne, opiłowane paznokcie, zadbane skórki, usunięty zrogowaciały naskórek na wałach paznokciowych, nawilżona skóra, regeneracja paznokci.

* zabieg nie obejmuje malowania paznokci lakierami kolorowymi

SPA DLA DŁONI

Kompleksowy rytuał pielęgnacyjny, który składa się z manicure (klasyczny/biologiczny), relaksującej i odżywczej kąpieli dłoni, peelingu, aplikacji regenerującego olejku oraz odprężającego masażu świecą sojową. Końcowym etapem zabiegu SPA jest aplikacja i wmasowanie nawilżającego kremu, którego zapach będzie utrzymywał się przez wiele godzin.

Efekty zabiegu: kształtne, opiłowane paznokcie, zadbane skórki, zmiękczony naskórek, usunięty martwy i zrogowaciały naskórek, intensywna regeneracja skóry i paznokci, wygładzenie, poprawa kolorytu skóry, poprawa krążenia, nawilżenie i odżywienie.

* zabieg nie obejmuje malowania paznokci

MANICURE TYTANOWY

Innowacyjna metoda stylizacji paznokci, której zdecydowanie największym atutem jest wyjątkowa trwałość oraz bezinwazyjność względem naturalnej płytki, jak i skóry dłoni. Ten rodzaj manicure nie wymaga utwardzenia lakieru w lampie UV, doskonale odżywia i wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i gwarantuje piękny połysk stylizacji. Ponadto jest hipoalergiczny, dlatego stanowi alternatywę dla osób uczulonych na hybrydę.

Najwyższa jakość produktów, naturalny skład, bogata gama kolorystyczna, doświadczenie i pełen profesjonalizm!
© Instytut Kosmetologii D&A. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk